Palaikom!

Vidmantas Čičelis

Mes laukiam jūsų. O jūs mūsų pasiilgote?

Tikime, kad jausmai abipusiai. Įdomūs laikai, kokių nė vienas mūsų nematėme. Tokiu metu susitelkimas ir pagalba vieni kitiems tampa įprastu dalyku. Be pagalbos vieni kitiems, mes stengiamės palaikyti nepriklausomus bravorus, mūsų mėgstamiausius barus. Pabandom kartu?

Dovanos yra labai smagu, bet šįkart apie "Atgal į ateitį". Mums geriausia parama yra žinojimas, kad laukiate ir esate pasiruošę. Kaip tą sužinoti? Įsigykite maistą, gėrimus jau dabar, o atsiimsite, kai atsidarysime. Taip, supratote teisingai - nusipirkite dovanų kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kada iki metų galo. Pažadame, kad tai nebus trumpiau nei 6 mėnesiai baro veikimo.

Jūs įsigijate kuponą, palaikote mus, atsidarius visus už kuponą pervestus pinigus galėsite panaudoti. Kad būtų įdomiau, mes kas kelias dienas skelbsime už kokią sumą jūs jau įsigijote kuponų. Pabandom nustebinti net save?

Kaip tai padaryti?

Tiesiog darote pavedimą su norima suma:

Gavėjas: UAB Bariukas
Sąskaitos numeris: LT537300010150237940
Paskirtis: Laukiu. jusu@emailas.lt

Paskirtyje taip pat galite įrašyti kitą norimą informaciją. Pavyzdžiui pervedus 100€, galite parašyti: "5x20€ kuponai" arba "2x50€ kuponai". Kuponą galėsite panaudoti per kelis kartus net neskaidę jo.

Skaičiai

Jau įsigijote kuponų už: € (iš jų 895 per talonai.lt)